WARTO WIEDZIEĆ

Bezpłatna prenumerata

Zapisując się do naszej prenumeraty, otrzymasz bezpłatny dostęp do premierowych wydań magazynu SM oraz wszystkich jego archiwalnych numerów. Kosztuje Cię to jedynie podanie swojego imienia oraz adres email, na który otrzymasz pełny dostęp do naszych treści.

Dwumiesięcznik

SM Magazyn wydawany jest co dwa miesiące. Dzięki temu, najnowszy magazyn jest przygotowany w taki sposób, aby odnosił się do aktualnie panujących zapotrzebowań naszych czytelników. Przykład: w wydaniu noworocznym (styczeń/luty) znajdą się artykuły dla amatorów siłowni, którzy mają określone postanowienia noworoczne.

Współpraca z najlepszymi

Gwarancja obiektywności jest naszą domeną. Chętnie współpracujemy z markami suplementów i odżywek, które doceniane są przez klientów na całym świecie. Polecamy to co dobre a przede wszystkim bezpieczne dla Ciebie.

Piszemy dla każdego

Nasz magazyn przygotowują specjaliści, którzy w branży działają od wielu lat. Wiemy, jak ważne są pierwsze kroki oraz wiedza z tym związana. Nasze artykuły pisane są w sposób zrozumiały dla amatorów jak i zawodowców. Zawsze tez służymy dodatkową pomocą podczas kontaktu.
Odżywki i Suplementy Diety