O MAGAZYNIE

Pomysł stworzenia magazynu zrodził się w naszych głowach już dawno. Chcieliśmy stworzyć darmową i łatwo przystępną formę przekazu informacji, które są bardzo cenne dla osób aktywnych fizycznie, oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

Niewielka garstka z Was może sobie pozwolić na dziesiątki kursów, spotkania z mistrzami, podglądania ich treningów czy śledzenia nowinek. Wielu z Was zapewne wykorzystuje internet, jako podstawowe źródło informacji. Niestety jest on pełen nie tylko dobrych, ale także nierzetelnych podpowiedzi. Patrzycie właśnie na alternatywę, napisaną przez osoby doświadczone, które nie wcisną Wam wątpliwych informacji.

Znajdziesz tutaj nie tylko porady żywieniowe, suplementacyjne i treningowe, ale również obalanie fitness mitów, świetne wywiady z ikonami sportu i wiele innych, równie ciekawych rzeczy! Kobiety zawsze trafią na artykuły przeznaczone specjalnie dla nich, a trenujący sporty walki, w każdym wydaniu mogą poczytać o zagadnieniach związanych z własną tematyką. Każdy numer daje nam możliwość współpracy z najlepszymi w swojej dziedzinie i to właśnie wiedzę od nich chcemy Wam przekazać w prostej i darmowej postaci SM Magazynu.

Poruszamy kwestie, które mogą dotknąć każdego z Was. Należą do nich chociażby „Trening bezpieczny dla kręgosłupa”. Im większej ilości osób uda nam się pomóc/nakierować, tym bardziej spełnieni będziemy, gdyż to właśnie jest naszą misją. Szczerze liczymy, iż z każdym wydaniem będziemy coraz lepsi, poszerzając swoje horyzonty.

Nie ma na co czekać, zapisz się do prenumeraty i sprawdź co nasi redaktorzy przygotowali dla Ciebie tym razem!